Haber Detayı
24 Aralık 2014 - Çarşamba 10:45 Bu haber 3656 kez okundu
 
19 MAYIS BELEDİYESİNDE SDS YENİLENDİ
Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi ile 19 Mayıs Belediyesi arasındaki Sosyal Denge Sözleşmesi yenilenerek uzatıldı.
Gündem Haberi
19 MAYIS BELEDİYESİNDE SDS YENİLENDİ

19 Mayıs Belediye Başkanlık Makamında gerçekleşen imza törenine 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Nurettin Sever, Şube Başkan Yardımcısı Hakan Çiftçi, işyeri temsilcisi Hidayet Demir ile birim müdürleri katıldı.

Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesi’nin yenilenerek, tekrar imzalanmasından dolayı İmza töreninde yaptığı konuşmada, Bem-Bir-Sen’in bugüne kadar yaptığı SDS’leri belediye başkanları ile diyalog içerisinde anlaşarak, yaptıklarını belirterek, “Belediye başkanımız tarafından yapılan bu güzel katkıya karşılık çalışanlarımızda elinden geleni yaparak, belediyeye gelen insanları gülerek karşılayıp, gülerek göndermek zorundadır.

Bu sayede vatandaşa daha kaliteli hizmet vermiş oluruz. Hepinize SDS’nin hayır ve bereket getirmesini diler, belediye başkanımız Osman Topaloğlu’na bu güzel katkısından dolayı teşekkür ederim” dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; “Gerek memurlarımız gerekse işçilerimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda hassas davranıyoruz; çünkü daha öncede söylediğimiz gibi emeğe ve alınterine saygılıyız. Sözleşmemiz hepimize hayırlı olsun” dedi.

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: BemBirSen, Samsun, Şubesi, 19, Mayıs, Belediyesi, arasındaki, Sosyal, Denge, Söz
Yorumlar
Haber Yazılımı