Astroloji

 

 

 
Akrep (26.09.2022)
Kendiniz için bir şeyler yapmanın ödülünü iyi bir motivasyon ve kaynak olarak alabilirsiniz. İnandığınız yolda ilerlemek ve inanacağınız yeni yollar keşfetmek ufkunuzu genişletiyor. Geçmiş tecrübeleriniz size daha az hata yaptırırken hakkınızı savunmayı da öğreniyorsunuz.
 
Aslan (26.09.2022)
Yoğun bir haftanın ardından yalnız kalmak, kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Görmezden geldiğiniz, gerçekten göremediğiniz konularla yüzleşebilirsiniz. Meditasyon, ibadet ya da zihin çalışmaları yapmak size mental bir esneklik kazandırabilir.
 
Balık (26.09.2022)
Aşk hayatınızın hareketli olacağı bir gün olabilir. Hayatın size ne getireceğini bilmeyebilirsiniz, öğrenmenin yolu karşılaştığınız durumları eskiye değil yeni fikirlere ve zamana göre değerlendirmektir. Bugün, bazı tutum ve alışkanlarınızı evde bırakın ve hayata, aşka bu şekilde karışmayı deneyin.
 
Başak (26.09.2022)
Kendinize bir ödül verin ve bugünü dışarıda geçirin. Yoğun bir temponun içinde kendinize zaman ayırmak, hem psikolojik olarak hem de sosyal olarak size iyi gelecektir. Arkadaşlarınızla buluşmak, etkinliklere katılmak enerjinizi yükseltebilir.
 
Boğa (26.09.2022)
Arkadaşlarınızla ya da tek başınıza bir etkinlik planlayabilirsiniz. Bu bir tatil şeklinde de olabilir ancak her ne şekilde olursa olsun, zihninizi rahatlamak için bunu yapmaktan vazgeçmemelisiniz. İlişkilerinizi iyileştirmek adına güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.
 
İkizler (26.09.2022)
 
Koç (26.09.2022)
Evinizle ilgilenebilirsiniz. Eskiyen, artık kullanılmayan eşyalardan kurtulmak hem düzeninizi rahatlatacak hem de iş yükünüzü hafifletecektir. Daha az şey düşünmeye eşyalardan ve bazı hatıralardan başlamak, iyi bir metafor olabilir.
 
Kova (26.09.2022)
Evinizin ihtiyaçları, yapılması gereken işlere zaman ayırabilirsiniz. Bunu ertelemek yerine bir rutin haline getirdiğinizde, işlerin gereksiz bir şekilde büyümediğini görecek ve zamanı daha efektif kullanabileceksiniz. Fiziksel rahatsızlık veren konulara karşı duyarsız kalmamalısınız.
 
Oğlak (26.09.2022)
İkili ilişkilerinizi mercek altına alabilirsiniz. Aranızdaki bazı sorun ya da durumları masaya yatırabilirsiniz. Bunu yaparken tutumlarının ne yönde ilerlediğine dikkat etmelisiniz. Sağduyuyu elden bırakmamak, hem sizi hem de karşınızdaki kişilere pişman olunacak sözlerden, davranışlardan koruyabilir.
 
Terazi (26.09.2022)
Aile dostlarınızla iş için bir araya gelebilirsiniz. Bazı eski konuları görüşmek size bugüne dair yeni fikirler katabilir. Endişelerinizden kurtulun ve bugün toplumdaki yerinizi alın.
 
Yay (26.09.2022)
Bir yandan ekonomik koşullarınızı düzenlemeye çalışırken bir yandan da hayatınızda olumsuz etkiler bırakan insanlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Önemli kadın figürler, üzerinizde bir baskı oluşturabilir ya da bir sorun çıkarabilir. Duygusal tepkiler vermek yerine kendinizi daha akılcı ve dik bir şekilde savunmalısınız. Hislerinize güvenin.
 
Yengeç (26.09.2022)
Zamanı kendinize ayırabilirsiniz. Fiziksel değişikliklerde eski hallerinizi referans alabilirsiniz. Ancak zamana ve şu anki isteklerinize kulak vermekte fayda var. Çevrenize ve kendinize karşı duyarlı olun, bugün bu durum motivasyonunuzun ana kaynağı olacaktır.

 

 

 

Haber Yazılımı